Egzaminy dyplomowe w WSKSiM

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej trwają egzaminy dyplomowe. Do obron przystępują studenci studiów licencjackich i magisterskich z kierunków takich jak politologia, dziennikarstwo i kulturoznawstwo. Po raz pierwszy od założenia kierunku, swoich prac dyplomowych bronili także studenci z unikatowego dla kierunku informatyka medialna.

Obronom przewodziła komisja egzaminacyjna w składzie: rektor WSKSiM o. dr Zdzisław Klafka, prorektor dr Maria Laska, dziekan dr Dorota Żuchowska oraz prodziekan dr Ilona Nowosad. W skład komisji wchodzili także promotorzy, pod kierunkiem których powstały tegoroczne prace licencjackie i magisterskie. Byli to między innymi: prof. dr hab. Michał Januszkiewicz, dr hab. ks. Paweł Bortkiewicz Tchr, dr hab. Imelda Chłodna-Błach, dr hab. Hanna Karp, dr Robert Grochowski, dr Paweł Adam Makowski, dr Jan Wiśniewski oraz ks. dr Antoni Balcerzak.

Zapraszamy do śledzenia:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial