Kierunki i nowości WSKSiM. Rekrutacja

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu to renomowana uczelnia, która oferuje atrakcyjne kierunki studiów: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, politologia, informatyka (inżynierska) oraz informatyka medialna. W ramach tych kierunków studenci mają do wyboru interesujące specjalności, przygotowujące do różnych segmentów rynku pracy. O wiedzę dba wybitna kadra profesorska i wielu ekspertów. Wszystkie prowadzone kierunki posiadają pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej, a dziennikarstwo i komunikacja społeczna jako jedyny praktyczny kierunek w Polsce ocenę wyróżniającą.

Od 2019 roku WSKSiM uzyskała też zgodę Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie studiów licencjackich na kierunku pielęgniarstwo.

Nowości:

Dziennikarstwo kulturowe – specjalność na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna (studia I stopnia)
Cyberkultura – specjalność na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna (studia II stopnia)
Administracja i zarządzanie w sektorze publicznym – specjalność na kierunku politologia (studia II stopnia)
Organizacja i zarządzanie w służbie zdrowia – studia podyplomowe

Więcej informacji na stronie: http://wsksim.edu.pl/

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej
telefon: (+48) 56 610 72 00